Послуги з утилізації відходів

Компанія «Екоінвест» є організацією, що надає екологічні послуги, а точніше збір, транспортування, сортування і зберігання вторинної сировини та небезпечних відходів для їх подальшої утилізації. У ці послуги входять такі основні види утилізаційних робіт:

Перелік послуг з утилізації відходів:

 • Утилізація шин від пасажирського транспорту, спец автотранспорту, сільськогосподарських машин, комбайнів, тракторів, технологічного транспорту, гумових виробів всіх типів, в тому числі забруднених.
 • Переробка скловиробів, скляної тари та склобою - чистого віконного чи технічного, скла що не підлягає спеціальному обробленню та скла забрудненого небезпечними речовинами.
 • Вилучення паперових відходів - картону, пакування, забрудненої макулатури, яка підлягає захороненню, знищення архівних документів.
 • Приймання пластмасових виробів, забрудненого поліетилену, плівок в тому числі тари забрудненої пестицидами.
 • Переробка віходів текстильного виробництва - пряжі, ниток, волокна, залишків тканин, шкіри.
 • Утилізація ламп, що містять ртуть (газорозрядні, люмінесцентні, енергозберігаючі, бактерицидні та інші), а також приладів з ртуттю: колб, термометрів, тощо, ртуті в чистому вигляді.
 • Нейстралізація відпрацьованого електроліту з акумуляторних батарей, кислоти і лугів різного походження.
 • Утилізація брухту електронних вузлів, що може містити елементи живлення, акумулятори, батарейки, небезпечні за складом деталі.
 • Переробка відходів забруднених нафтопродуктами - промасленого ганчір'я, забрудненого нафтопродуктами спецодягу, промасленого піску, грунтів, тирси тощо.
 • Утилізація азбестових відходів (вироби з асбестволокна - наповнювач, мінеральний порошок, шифер, азбестові труби та інше).
 • Приймання на переробку тару і відходи фарб, лаку, пластифікаторів, латексів, барвників, оліфи, чорнила.
 • Знищення клінічних, медичних та фармацевтичних відходів, медикаментів що втратили термін придатності.
 • Ліквідація хімічних речовини, що не відповідають специфікації або мають прострочений термін придатності.
 • Утилізація оргтехніки, побутової техніки, офісних меблів, електронних приладів та вузлів.
 • Переробка відходів природного походження олій, жирів, відходів харчової промисловості.

  nomer-utilisacia

Послуги в залежності від сфери діяльності:

Утилізація відходів промислових виробництв. У дану категорію входять будь-які види відходів від 1 до 4 класу небезпеки, які утворюються внаслідок виробничих технологічних процесів. Це можуть бути залишки матеріалів, бракована продукція, забруднені вироби, бій скла, відходи упаковки і тари, деревні відходи - піддони, палети, резино-технічні та прогумовані вироби, техпластини, забруднений спецодяг й обтиральні матеріали.

Утилізація хімічних відходів виробництва. Хімічні відходи утворюються внаслідок не тільки хімічного виробництва, але і в результаті будь-яких експериментів, аж до шкільних кабінетів хімії. Відходи хімічного походження: розчинники, ПВХ-полівінілхлоридні вироби, лакофарбові відходи, клеї, смоли, пластифікатори, тара від агрохімікатів і пестицидів, поверхнево-активні речовини (вогнегасники та інше), що містять небезпечні хімічні речовини, не можна самостійно знищувати або зливати, для цього потрібно обов'язково звертатися до спеціалізованої організації, яка надає послуги з утилізації відходів.

Утилізація медичних відходів. Відходи медичної сфери вимагають особливо ретельного контролю, збору, зберігання і навичок поводження з ними. Вони представлені всіма 4 класами небезпеки, тому що такі відходи загалом складають: прострочені фармацевтичні препарати, відходи, утворені внаслідок медичних оглядів - шприци, ампули, гумові рукавички, бахіли, спецодяг медпрацівників, відпрацьовані медичні прилади та апаратура, які можуть містити елементи, забруднені біологічними рідинами хворих та містити елементи важких металів.

Утилізація автотранспортних відходів. Мільйони машин щодня потребують заміни акумуляторів, мастила, бамперів, шин і розбитого скла. Численні підприємства, що обслуговують автомобілі (заправки, СТО, шиномонтажні організації, ремонтні бази), потребують послуг з утилізації відходів з метою позбавлення від таких небезпечних речовин: емульсія вода / мастило, пластикові бампера, розбиті фари, автоскло-триплекс, мул від автомийок, промаслений пісок, ганчір’я і фільтри, гальмівна рідина, відпрацьовані акумуляторні батареї.

 Найбільш поширені напрями роботи по видам відходів:

Утилізація ртутевмісних ламп. Допомагаємо усім закладам і підприємствам у вирішенні питання -куди здати на утилізацію люмінесцентні лампи або лампи денного світла, ртутні лампи типу ДРЛ, газорозрядні, енергозберігаючі, бактерицидні лампи і трансформатори для ламп. В будь-якій будівлі та приміщенні майже кожен день перегоряє 1-2 і більше люмінесцентних, енергозберігаючих ламп, які відносять до відходів 1 класу небезпеки, а тому їх ніяк не можна відправляти у сміттєвий контейнер, щоби пари ртуті від розбитих ламп не отруювали навколишнє середовище, в якому ми живемо.

Утилізація електроліту і акумуляторних батарей. Звичайні батарейки - це вже загроза забруднення природи. Великі елементи безперебійного живлення - акумуляторні батареї, що опинилися у відкритому середовищі, зі злитим або протікаючим електролітом (а це кислоти і луги) – це вже екологічна катастрофа. Послуги з утилізації відходів потрібні всім підприємствам і фізичним особам, які зіткнулися з проблемою розміщення відпрацьованих акумуляторів.

Утилізація відпрацьованої оргтехніки. Апаратура і комп'ютерні системи стрімко нарощують обсяги, утворюючи тонни непридатної техніки, на якій виробник зазначає, що такі відходи не можна викидати у сміттєвий контейнер з побутовими відходами. Оргтехніка становить величезну загрозу через те, що може містити елементи живлення, радіоактивні електронно-променеві трубки, брухт електронних вузлів та інші деталі.

Утилізація неякісної продукції. Послуги з утилізації відходів потрібні майже всім суб’єктам господарської діяльності, робота яких пов'язана з виробництвом, реалізацією та зберіганням будь-якої продукції, що має певні терміни придатності. Крім того, послуги з утилізації відходів також потрібні для визначення не тільки простроченої, але і бракованої продукції (харчові продукти, хімічні речовини, продукти народного споживання, косметика, побутова хімія та інше).

Що таке класи небезпеки відходів?

Світ відходів, які утворюються від численних підприємств кожен день, не може існувати в тому світі, у якому ми всі хочемо жити. Позбавлення екосфери від небезпечних відходів передбачає організований збір, знешкодження та утилізацію відходів з метою забезпечення санітарно-гігієнічних умов і охорони навколишнього середовища.
Система з утилізації відходів повинна мати планово-регулярний характер вилучення відходів із залученням спеціально обладнаного транспорту - асенізаційних машин, транспорту з цистернами, великогабаритного транспорту з гідробортом та інші види. Небезпечні відходи, які не мають опинятися на звичайному полігоні разом з побутовими відходами, повинні обов'язково бути піддані процесу утилізації, бо існує певна класифікація класів небезпеки таких відходів:

Клас небезпеки відходу

Приклад відходів

I- надзвичайно небезпечні

Поліхровані дефінілвмісні відходи, лампи люмінесцентні, крезол, мінеральні та синтетичні мастила, пристрої та прилади із солями миш'яку та вмістом ртуті, відходи асбесту, відходи з тетраетилоловом з металоорганічними відходами.

II- високонебезпечні

Свинцеві відпрацьовані і браковані акумулятори, мідно-жильні кабелі, кислі смоли, дьоготь, акумуляторна кислота, відходи з солями важких металів, тара від лакофарбової продукції, нафтопродуктів.

III- помірно небезпечні

Промаслене ганчір'я, ацетон, шлам очищення ємностей, автомобільні, авіаційні, моторні мастила, забруднений пісок, відходи від сільськогосподарських об'єктів

IV- малонебезпечні

Будівельні відходи, зола, відпрацьовані покришки, залишки бітуму, руберойду, ДСП і ДВП, пуху та пір'я, відходи гіпсу, шлаковати, скловолокна, фотопаперу.

Приведені послуги з утилізації відходів від компанії «Екоінвест» відображають далеко не весь перелік відходів, з якими ми маємо можливість працювати, спираючись на вищезгадану Ліцензію. Ми спеціалізуємося на наданні допомоги нашим клієнтам у пошуку ефективних рішень для їх потоків небезпечних відходів,а тому проводимо детальні консультації за телефоном: (044) 209 63 96;

 

Ми є надійними партнерами для компаній різноманітних областей:

 • VTEM Image Show
 • VTEM Image Show
 • VTEM Image Show
 • VTEM Image Show
 • VTEM Image Show
 • VTEM Image Show
 • VTEM Image Show
 • VTEM Image Show