Київ,  вул. Верхній Вал, 4-А;

044 209 63 96;
067 223 18 32;

Утилізація відходів

Компанія "Екологні Інвестиції" надає комплекс послуг поводження з відходами. Ми працюємо вже більше 7 років на ринку екології. Ми готові стати для Вас надійним пратенром, якщо Вам необхідно:

     util провести вилучення, сбір, перевезення, зберігання, утилізацію небезпечних відходів
     konvert отримати всю необхідну супровідну документацію
     doku оформити лиміти, договори, дозволи, декларацію та інші дозвільні документи
      img292 отримати консультацію в сфері екологічного законодавства

У свої діяльності компанія "Екоінвест" керується виключно прородоохоронним законодавством, підтвердженням цього є Ліцензія Міністерства Екології та Природних ресурсів України.

lytsenzyy1-eko-investlytsenzyy2-eko-investlytsenzyy3-eko-invest

 

Фактор відходів сьогодні займає величезну нішу в формуванні якості навколишнього природного середовища і нашого життя. Виробництво і новітні технології збільшують можливості та нарощують свої потужності, продукуючи величезну кількість небезпечних відходів, які вимагають комплексного підходу для вирішення проблеми їх переробки, утилізації або ліквідації.

pererobka-plastikuУтилізація відходів означає, у першу чергу, раціональне поводження з ресурсами, які втратили свої основні функції і вже не можуть знайти цільового застосування. Наприклад, відпрацьовані автомобільні шини - створюють у процесі накопичення звалища, але, якщо завчасно здати їх на утилізацію, гума, використана для виготовлення цих шин, має всі шанси перетворитися на корисну сировину для майбутніх виробів. Першочерговою метою утилізації відходів є не тільки вилучення небезпечних речовин і виробів з навколишнього середовища, а й максимальне використання корисних властивостей відпрацьованих продуктів споживання і виробництва, перетворення останніх у вторинні ресурси. 

Однак значна частина небезпечних токсикантів буває зовсім непридатна для рециклінгу, тому друга задача утилізації відходів - їх організований збір і передача на ліквідацію. Знищення відходів (наприклад, їх спалювання, демеркуризація, деполімеризація, розчинення, дезактивація) теж несе дуже важливу функцію, яка відповідає за те, щоб клінічні, медичні, ртутевмісні, хімічні та інші небезпечні відходи не мали можливості потрапити у відкрите природне середовище - річки, ліс, грунт, підземні води. 

Ми, ТОВ «Екологічні Інвестиції», є спеціалізованою організацією, яка має право надавати усім підприємствам та закладам послуги зі збирання, перевезення та зберігання небезпечних відходів. Наша діяльність розгортається виключно в рамках державного екологічного законодавства, що підтверджує Ліцензія від Міністерства Екології (серія АЕ № 287045), видана 16.10.2013р. Цей документ дозволяє нашій компанії «ЕкоІнвест» звільняти клієнтів, згідно із замовленнями, від відходів, що утворюються в результаті виробничої діяльності та пасивної експлуатації приміщень (ртутні лампи, макулатура, батарейки, оргтехніка, тощо). Найактуальніші напрямки нашої роботи: утилізація люмінесцентних ламп, утилізація шин, приймання для подальшої утилізації забрудненої тари, палетів, грунтів, піску, ганчір’я, простроченої продукції, медичних препаратів, оргтехніки, битих скловиробів і безлічі інших відходів, які не повинні опинитися у звичайному сміттєвому баку разом із твердими побутовими відходами.

nomer-utilisacia

Основні потужності, бази, склади, автотранспортні підрозділи та промислові майданчики багатьох виробничих організацій розміщені в околицях нашої столиці. Спеціально для зручності наших клієнтів, ми, «ЕкоІнвест», готові запропонувати послуги з утилізації відходів у Києві і тимчасово прийняти небезпечні відходи на територію нашого матеріально-оснащеного пункту. Клієнти нашої компанії знаходять таку співпрацю взаємовигідною і комфортною, розуміючи, що навіть промислові зони нашої країни і столиці можуть бути екологічно-чистими, як і в провідних європейських країнах, але тільки в результаті спільної згуртованої діяльності двох сфер: «промисловість – утилізація відходів».

Ми є надійними партнерами для компаній різноманітних областей:

  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show